Titulní obrázek

Subaru nabízí výhodnou akci Economy

Japonská automobilka Subaru nyní nabízí velmi výhodnou akci. Akce je nazvána Economy a jedná se o limitovanou edice Forester, Outback a Legacy. Limitované edice jsou nabízeny k příležitosti 40. výročí pohonu všech čtyř kol Symmetrical AWD u vozů Subaru. Pokud tedy přemýšlíte o koupi nového vozu, neopomeňte tuto výhodnou nabídku.

V současné době tak získáte dárek prostřednictvím přímé slevy 60 000 korun, při koupi modelů Forester 2.0X i 2.0D a Outback 2.0D. Pokud se rozhodnete pro financování se SUBARU Finance, sleva se ještě navýší o další 30 000 korun.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

U Legacy s modelem 2.5i CVT Active kombi s převodovkou Lineartononic je připraveno 30 vozů s přímou výhodou 70 000 Kč, při financování 90 000 Kč. Nové generace unikátních plochých motorů Boxer využívají nejnovějších technologií a zkušeností, úspornou spotřebou se vyrovnají i vozům s pohonem jen dvou kol. A pokud chcete šetřit ještě více, motorizace 2.5i je nejvhodnějši k přestavbě pohonu na LPG se zárukou 3 roky/100 000 km.