Titulní obrázek

Subaru BRZ

Automobilka Subaru zanedlouho představí nový koncept modelu BRZ. Do prodeje by měl vůz jít již brzy. Těšit se můžeme na lepší zvuk, ostřejší podvozek a zbrusu nový vzhled.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Zadokolka od Subaru v brzké době zkrášlí díky paketu od STI. Zatím jde o koncept, ale z Japonska rovnou dodávají, že půjde do prodeje velmi brzy. Vyšší výkon ale nečekejte, přibude maximálně pár koní. Na opravdu ostré BRZ si budeme muset počkat až na model pod taktovkou STI.

Jde o celou soupravu příslušenství, kterou můžete vaše BRZ dovybavit. Rozsáhlý soupis prozrazuje přední lízátko či boční prahy, torzní tuhost zlepší rozpěrná tyč a o lépe fungující podvozek se zasadí kované disky a sportovní pružiny. I v interiéru se dějí velké změny. Loga dvorního ladiče ostrých Subaru mohou zkrášlovat řadící páku nebo startovací tlačítko.

Pokud jste čekali turbodmychadlo, nebo alespoň dvacet koní k dobru, nezoufejte. Turba se sice nedočkáte, ale rychlejší verze BRZ STI ano. Vůz bude totiž lehčí a zároveň posilní na 250 koní. A jak už je u STI zvykem, posílí i brzdy, podvozek a přibude velké křídlo. Zůstává však jen otázkou, zda to bude ještě víc nedostatkové zboží, než normální BRZ.